Obec Jaroslavice

Údolím na kole - Ein Tal am Rad

Cyklistická akce

V neděli 10. června 2018 proběhne již devatenáctý ročník cyklistického závodu pro všechny, kteří mají potěšení z jízdy na kole krásnou přírodou moravského Podyjí a rakouského Pulkautal.

Závěrečná akce se koná v Pfaffendorfu na hřišti od 16.00 hod..

Nezapomeňte cestovní pas!

Nutno nasbírat alespoň 5 razítek v razítkovacích stanicích.

Start je možný od 9.00 z jakékoli stanice - Jaroslavice - Vinný sklep u Cholevů v Bažantnici, Slup - Sklepní ulička, Dyjákovičky - náves, Vrbovec - Pension Retro, Ječmeniště - Jelení farma, Karlsdorf- Vinný šenk rodiny Seymannovy, Pfaffendorf - Sportovní spolek SV Eintracht Pulkautal - Hřiště,  Sklepní ulice, Jetzelsdorf - Střelecký sklep Teufelsbauer, Sklepní ulička, Auggenthal - Zbrojnice dobrovolných hasičů, Haugsdorf - FF-Haus - Hasičská zbrojnice , Alberndorf - Vinařství Karlwirt - Zahrada pod kaštany, Untermarkersdorf - sklep rodiny Deutenhauser  a Pulkautalerská restaurace rodiny Grnia, Hadres - Sklepní ulička, sklep Maria Kruspel, Obritz - Städtnerův "otevřený sklep" ve Sklepní ulici, Mailberg - Genusswirtschaft a Seefeld-Kadolz - Koňská farma Zeiller ve Sklepní ulici. Ve všech stanicích můžete ochutnat regionální a sezónní pochoutky, speciality na grilu, řízky, klobásy,moučníky, saláty a různé nápoje - spojte cyklistický zážitek, kulinářský prožitek a výhru.

Stačí si vyzvednout Razítkovou kartu a pak po trase nasbírat ve stanicích patřičná razítka. Trasa je vyznačena směrovými ukazateli s logem "Ein Tal am Rad" a popřípadě i šipkami z vápna, celková délka trasy je cca. 120 km. Nejde o klasický cyklistický závod na čas, trasu ani nemusíte absolvovat celou, stačí získat alespoň 5 razítek do Razítkové karty. Cílem tohoto závodu je poznat krásnou přírodu jak na moravské straně, tak i krásu rakouského Pulkautal a navázat přátelské vztahy se sousedy z Rakouska. Po získání minimálně 5 razítek, kartu odevzdáte od 15.00 hod. v razítkové stanici na hřišti SV Eintracht Pulkautal v Pfaffendorfu, kde se letos koná závěrečná akce. Ta proběhne od 16.00 hodin s doprovodným programem a losováním o hodnotné ceny , hlavní cenou je jízdní kolo. Kdo chce vyhrát, musí se osobně zúčastnit závěrečného losování.

Datum vložení: 5. 6. 2018 0:00
Datum poslední aktualizace: 5. 6. 2018 0:00