Jaroslavičtí vinaři, o.s.

V dubnu 2010 bylo založeno a registrováno na Ministerstvu vnitra ČR občanské sdružení "Jaroslavičtí vinaři, o.s.". Jedná se o nevýdělečné sdružení, jehož cílem je propagovat vinařství v naší obci, pořádat kulturní a vzdělávací akce pro širokou veřejnost, sdružovat místní vinaře a přispívat k jejich dobré spolupráci, navázat spolupráci s vinaři v okolních vinařských obcích a z rakouského příhraničí.

První velkou akcí bude Den otevřených sklepů v Jaroslavicích  dne 7.8.2010 (bližší informace ještě budou zveřejněny). Členem sdružení se může stát každý, kdo splní podmínky dané stanovami.

Pokud má někdo zájem se zapojit do aktivit sdružení, dostane stanovy sdružení a poskytneme mu potřebné informace. Kontaktní osoby - MUDr. Kudlík, Dr. Markel, Marie Šrubařová.

MUDr. Kudlík

12. 7. 2010 Zobrazit méně