Turnaj v malé kopané "O pohár sponzorů z Jaroslavic"

VIII. ročník turnaje v malé kopané

20. 7. 2010 Zobrazit více

Oznámení o přerušení dodávky el. energie

Přerušení dodávky el. energie

30. 6. 2010 Zobrazit více

Oznámení o přerušení dodávky elektrické energie

Oznámení o přerušení dodávky elektrické energie v části obci

10. 6. 2010 Zobrazit více

Pozvánky na valné hromady

Pozvánky na valné hromady svazků DSO J,S a DSO J,H,D

4. 6. 2010 Zobrazit více

Mše svatá k uctění památky hraběte Hompesche v kryptě na hřbitově v Jaroslavicích

Návštěva Poláků v Jaroslavicích a pozvánka na Mši svatou

3. 6. 2010 Zobrazit více

Pozvánka - Údolím na kole

Údolím na kole - Ein Tal am Rad

V neděli 6. června 2010 proběhne již jedenáctý ročník cyklistického závodu pro všechny, kteří mají potěšení z jízdy na kole krásnou přírodou českého Podyjí a rakouského Pulkautal.

Start je možný od 9.00 do 15.00 hodin z jakékoli stanice - Jaroslavice, Seefeld - Kadolz, Mailberg, Obritz, Hadres, Untermarkersdorf, Alberndorf, Auggenthal, Jetzelsdorf a Pernersdorf. Stačí si vyzvednout Razítkovou kartu a pak po trase nasbírat ve stanicích patřičná razítka. Trasa je vyznačena směrovými ukazateli s logem "Ein Tal am Rad" a případně i šipkami z vápna. Po získání minimálně 3 razítek, kartu odevzdáte do 16.00 hodin v razítkové stanici FF - Seefeld-Kadolz (Dobrovolní hasiči). Na prostranství Hasičského sboru FF- Seefeld-Kadolz proběhne od 17.00 hodin závěrečná akce s doprovodným programem a losováním o hodnotné ceny.

Jako minulé roky jedinou stanicí na české straně je vinný sklípek Vinařství Choleva ve sklepní uličce v jaroslavické bažantnici. I zde můžete načerpat energii u sklenky dobrého vína a ochutnat různé speciality. Na rakouské straně můžete navštívit např. Zámecký sklep rodiny Grnia v Malibergu, Heurigen rodiny Petz v Obritzi, Karlwirt (Hostinec u Karla)- zahradu po kaštany v Albendorfu, První jezdecký a cyklistický spolek v Pulkautal v Seefeld-Kadozi, Vinařství rodiny Hebenstreit ve Sklepní ulici v Jetzelsdorfu, nebo "1. Weinviertelskou energetickou zážitkovou stezku" v Auggenthale. To je jen malý výčet ze zajímavých zastávek tohoto závodu, ve kterých můžete ochutnat místní speciality, moučníky, saláty a různé nápoje.

Doufejme, že bude krásné počasí, které ještě umocní zážitek z příjemně stráveného dne.

31. 5. 2010 Zobrazit méně

Dětský den