Nové foto z Masopustu a z Maškarního karnevalu pro děti jsou umístěny v sekci Fotografie

nové fotky ve fotogalerii

1. 3. 2011

Informace finančního úřadu ohledně podávání daňových přiznání

Veškeré informace ohledně daňových přiznání

23. 2. 2011 Zobrazit více

Pozvánka na stavební výstavu Stavíme, Bydlíme, která se koná v březnu ve Znojmě

Občané zde mají možnost kontaktovat před zahájením stavební sezóny řadu stavebních a výrobních firem a využít výstavních slev. Vstup na výstavu je zdarma.

23. 2. 2011 Zobrazit více

Jednatelství České pojišťovny od 16. února na OÚ v Jaroslavicích

výhradní pojišťovací poradce České pojišťovny k dispozici v naší obci

4. 2. 2011 Zobrazit více

Fotbalový turnaj ve spřátelené obci Himberg v Rakousku

Fotbalový turnaj ve spřátelené obci Himberg v RakouskuÚspěch našich dorostenců v halovém turnaji ve fotbale v rakouském Himbergu

31. 1. 2011 Zobrazit více

Vakcinace proti vzteklině

vakcinace psů proti vzteklině

26. 1. 2011 Zobrazit více

Turnaj žákovských mužstev v Břežanech

Turnaj v Břežanech
     Dne 23.01.2011 se naši žáci zúčastnili turnaje v Břežanech. Za účasti žákovských mužstev Jamolice, Vedrovice, Olbramovice, Božice a Hrušovany n. Jevišovkou naši žáci vybojovali druhé místo. V prvním zápase jsme porazili Olbramovice 6:2. V dalším zápase ale naše mužstvo prohrálo s Hrušovanami 0:2. Ve třetím zápase proti Vedrovicím nastoupily naše slabší řady, i přesto Vedrovice porazili 4:0. Ve čtvrtém zápase jsme nastoupili proti Jamolicím a i ty jsme porazili 4:1. Poslední pátý zápas byl pro naše mužstvo rozhodující. Při remíze s mužstvem Božic jsme se umístili na pěkném druhém místě. Zápas to byl napínavý od začátku do konce. Pro nás se nevyvíjel dobře, neboť jsme prohrávali 0:1, ale naši kluci zabrali a Patrik Kostelanský vyrovnal a v zápětí jsme kopali penaltu. I tu s přehledem Patrik Kostelanský proměnil a vedli jsme 2:1. Soupeř však byl rozhodnut se nevzdat a přešel do tlaku, který korunoval úspěchem, podařilo se mu vyrovnat. Do konce zápasu zbývalo pár minut a soupeř do hry vložil všechny síly na vstřelení dalšího gólu. Ale i naši hráči se nevzdávali a bojovali. A tato bojovnost se jim vyplatila. Zápas dovedli do konce za remízy 2:2 a získali druhé místo. Z výkonu hráčů je zapotřebí vyzdvihnout výkon Patrika Kostelanského, Patrika Bartoše, Martina Svobody, Daniela Procházky, Jirky Holuba, Petra Rybníkáře, Kuby Kubice a dalších. V brance mužstvo podržel Jirka Kudlík. Příslibem pro budoucnost je výkon zatím malého vzrůstem, ale s velkým fotbalovým srdcem, Kuby Juhaňáka, který si dal též gól. Na závěr je třeba poděkovat rodičům, kteří poskytli svá osobní auta na dopravu hráčů.

26. 1. 2011 Zobrazit méně

Nové foto v sekci Fotografie