Oznámení praktického lékaře

16. 4. 2020 Zobrazit více

Zápis dětí do 1. ročníku základní školy

Informace pro rodiče budoucích prvňáčků

8. 4. 2020 Zobrazit více

Farní zpravodaj

Info pro občany

1. 4. 2020 Zobrazit více

Slovo pana faráře

Info pro farníky

31. 3. 2020 Zobrazit více

Lékárna - do 14.4.2020 zavřená

Info pro občany

31. 3. 2020 Zobrazit více

Diakonie Broumov vyhlašuje veřejnou sbírku na podporu svozu použitého šatstva

Diakonie Broumov, sociální družstvo, vyhlašuje veřejnou sbírku

na podporu svozu použitého šatstva  ze sbírek i sběrných kontejnerů.

Diakonie Broumov, sociální družstvo, v současné době boje proti koronaviru a s tím spojených nutných opatřeních vyhlášených vládou České republiky, nemá dostatek finančních prostředků na svozovou činnost – má zavřená střediska a prodejny, nedostatek zaměstnanců.

Při běžné činnosti odvezeme měsíčně více jak  450.000 kg použitého šatstva - umíte si představit toto množství na skládkách? Za rok spolupracujeme s  téměř 3 000 městy a obcemi v ČR. Jsme velice rádi, že se občané celé republiky naučili textil třídit a recyklovat.

Zaměstnáváme 10 řidičů, kteří zajišťují svozy darovaného materiálu téměř po celé České republice. Každý řidič má své pravidelné trasy, které se mění pouze tím, že se další obec, město či soukromá osoba přihlásí ke sbírce ošacení. Spojuje nás nejen láska k bližnímu, ale i aktivity ve prospěch nás všech. Protože co si budeme povídat, ochrana životního prostředí touto formou recyklace textilu pomáhá nám všem !

Prosíme - pomozte nám ,

abychom se mohli i nadále věnovat prospěšné činnosti  !

a přispějte finanční částkou na každodenní výdaje - na svoz použitého šatstva, rozvoz materiální pomoci občanům, zakoupení PHM, na opravy a obnovu vozového parku, opravy a stěhování sběrných kontejnerů na šatstvo, a to na účet

České spořitelny , číslo účtu: 50016-1302698349/0800.

Věříme, že solidarita Vás všech nám dovolí i nadále provozovat naši činnost a že s Vaší podporou dokážeme překlenout toto nelehké období.

Všem dárcům předem srdečně děkujeme za jakýkoliv finanční dar !

25. 3. 2020 Zobrazit méně

Omezený provoz obecního úřadu