Zápis dětí do mateřské školy

Info pro rodiče

28. 4. 2020 Zobrazit více

Oznámení MUDr. Karla Hulána a MUDr. Karolíny Dobešové

Informace pro občany ohledně způsobu činnosti ordinací uvedených lékařů

20. 4. 2020 Zobrazit více

Oznámení praktického lékaře

16. 4. 2020 Zobrazit více

Zápis dětí do 1. ročníku základní školy

Informace pro rodiče budoucích prvňáčků

8. 4. 2020 Zobrazit více

Distribuce dezinfekčního prostředku AntiCovid místním občanům

Upozornění

Vážení spoluobčané, podařilo se nám obstarat ještě 200 litrů dezinfekce ANTI-COVID a 500 šitých roušek. Dezinfekci i roušky vám budou opět rozdány našimi hasiči, a to ve 3. etapách.

Ve STŘEDU 8. 4. od 9:00 do 10:00 hodin na náměstí před Jednotou všem občanům, kteří si přijdou a donesou si svou lahvičku či jinou nádobku, nejlépe označenou „dezinfekce“.

Ve ČTVRTEK 9. 4. od 16:00 do 17:00 hodin na náměstí před Jednotou všem občanům, kteří si přijdou a donesou si svou lahvičku či jinou nádobku, nejlépe označenou „dezinfekce“.

PÁTEK 10. 4. od 9:00 hodin bude probíhat ROZVOZ SENIORŮM po obci, hasiči seniorům dovezou jak dezinfekci i roušky, dle jejich potřeb. Prosíme, aby měli senioři také nachystanou svou lahvičku či jinou nádobku, nejlépe označenou „dezinfekce“.

Děkujeme všem, kteří se podíleli na tom, aby tato distribuce mohla proběhnout, zejména ženám a organizaci, které darovali roušky a našim hasičům.

7. 4. 2020 Zobrazit méně

Farní zpravodaj