Informace o stavu pitné vody v obci

31. 1. 2020 Zobrazit více

Závěrečná fáze elektronické evidence tržeb

Informace Finančního úřadu

31. 1. 2020 Zobrazit více

Změna ordinační doby MUDr. Dobešové

23. 1. 2020 Zobrazit více

POZOR!!! Dokončovací práce na úpravně vody a vodojemu

Vážení spoluobčané,

oznamujeme vám, že v rámci dokončovacích prací na úpravně vody na vodojemu v Jaroslavicích se budou ve čtvrtek 23.1. a v pátek 24.1. 2020 opravovat armaturní komory. Při těchto opravách se může stát, že v naší obci v průběhu těchto dní bude zastavena voda. Dle vyjádření společnosti ASIO, která vodovodní práce provádí, by odstávka neměla být delší jak dvě hodiny, ale v případě nenadálé situace může být voda mimo provoz i delší dobu. O takovéto havárii bychom vás ihned informovali.

Dále vám oznamujeme, že voda v průběhu čtvrtka v době od 8.00 hodin do 16.00 hodin nepoteče v části  ulice Znojemská a to od křižovatky ul. Havlíčkova až po vodojem a dále všechny vinné sklepy na Znojemské a v Bažantnici. Pro tyto občany bude u křižovatky, u hřbitova přistavena cisterna s pitnou vodou.

Po celou dobu těchto prací vás žádáme, abyste s pitnou vodou šetřili. Rovněž vás upozorňujeme, že při poklesu tlaku ve vodovodních řadech se může voda zakalit a proto doporučujeme vodu během těchto dní nepít bez převaření.

Děkujeme za pochopení této závažné situace

Petr Zálešák starosta a předseda Dobrovolného svazku obcí Jaroslavice, Slup

21. 1. 2020 Zobrazit méně