Kolo pro život - uzavírka ulic v sobotu 9. září 2017

Vážení spoluobčané,

oznamujeme Vám tímto, že v sobotu 9. září bude naší obcí projíždět cyklistický závod horských kol "Kolo pro život", a to v době od 12.00 do 15.00 hodin.

Z tohoto důvodu bude v uvedené době uzavírka, nebo částečná uzavírka, na těchto místních komunikacích: část Náměsti - od bytového domu č.p. 105 po rodinný dům Oberreiterů, Lomená ulice od rodinného domu Rehbergerů po most se Sklepní ulicí, celá ulice Kopečná a ulice Hraničářská. Na křižovatkách budou provoz řídit příslušníci Poilicie ČR a Sbor dobrovolných hasičů Jaroslavice.

Žádáme tímto občany, aby v uvedených ulicích buď vůbec neprakovali, nebo aby svá vozidla přeparkovali na chodníky a nebylo tak bráněno cykliskům v průjezdu ulicemi.

Děkujeme za pochopení a všechny Vás na tento závod zveme jménem hlavního přadatele akce "Kolo pro život" - největšího závodu horských kol v ČR.

Petr Zálešák, starosta

8. 9. 2017 Zobrazit méně